دندانپزشک زیبایی

دندانپزشک زیبایی و ترمیمی قسمتی از تخصص های پزشکی بوده که از یک سو طیف وسیعی از درمان ها شامل ترمیم های پیشگیرانه و محافظه کارانه تا بازسازی دندان هایی که به میزان زیاد دچار تخریب شده‌اند و گذاشتن روکش ایمپلنت را شامل می شود .

از سوی دیگر در تصحیح ناهنجاری زیبایی دندان های جلو از جمله بدرنگی‌ ها، منظم کردن دندان ها، بستن فاصله بین دندان ها، صاف کردن دندان های کج رویش یافته و … را در بر می‌گیرد .

اگر در گذشته مرتب کردن و بازسازی دندان ها غیرممکن بود اما در حال حاضر ، پیشرفت تکنولوژی در عرصه دندان پزشکی این امر را میسر کرده است . در دندانپزشکی زیبایی روش‎ها‎ و تکنیک‎ها‎ی خاصی برای زیباسازی دندان ها استفاده می‎شود .

وجود قرينگی در دندان های چپ و راست ، تناسب صحيح عرض و طول هر دندان ، رابطه صحيح خطی و طولی بين دندان های جلو چه در لبه برنده و چه در لبه لثه ه‏ايی دندان ها ، رابطه صحيح قرار گرفتن دندان ها با لب بالا و پايين و … از جمله مواردی است که مد نظر متخصصین دندانپزشکی زیبایی قرار می‎گیرد .  

دندانپزشک زیبایی بایستی با تشخیص صحیح ، روشی مناسب جهت اهدا زیبایی به شخص را برگزیند و با در نظر گرفتن شرایط از انواع روش های دندانپزشکی به بهترین نحوه استفاده کند .

دندانپزشک زیبایی

بدست آوردن زیبایی منجر به موفقیت و خوشبختی فرد شده که زیبایی دندان جزء اساسی ترین رکن های زیبایی چهره فرد محسوب میشود . دندانپزشک زیبایی با استفاده از تکنیک های دندانپزشکی این امر را محقق میسازد .

تکنیک های مدرن امروزی به دندانپزشک کمک فراوانی کرده اند . امروزه با روش های نظیر استفاده لمینت دندان (laminate ) و روکش های دندانی ، روش های سفید کردن دندان ها ، جرم گیری دندان و انواع جراحی زیبایی لثه و…. زیبایی برای فرد به بهترین نحو تامین می شود .

از تکنولوژی های نوین امروزی میتوان به تکنولوژی کدکم اشاره کرد که زیباترین ریستوریشن های دندانی در سریعترین زمان ممکن با این تکنولوژی قابل ساخت است . 

با پیشرفت دندانپزشکی زیبایی امکان بهبود زیبایی دندان ، لثه و طراحی لبخند امکان پذیر شده است . دندانپزشکی زیبایی مدام درحال تکامل بوده و بهترین روش ها را برای زیبایی بکار میگیرد.

امروزه تکنولوژی کدکم یکی از روش های نوین جهت دندانپزشک است که در ساخت اینله آنله ، روکش دندان و بریج با شکل و اندازه دلخواه کمک فراوانی میکند . دندانپزشک زیبایی با روش کدکم بهترین و موثرترین پوشش ها را برای دندان ها فراهم می نماید.

برخی خدمات دندانپزشک زیبایی به شرح زیر هستند :


روکش دندان :

مصرف انواع روکش های سرامیکی، زیرکونیا و فلزی جهت ایجاد یکنواختی و زیبایی ظاهری مناسب برای دندان ها فرد از جمله روش های زیبایی دندان است .

سفید کردن دندان :

سفید کردن دندان ها با پیشرفته ترین روش های موجود من جمله استفاده بهینه لیزر در این مرکز ارایه میشود.

لمینت دندان :

انواع لمینت ها متناسب با نیاز بیمار و تشخیص دندانپزشک زیبایی در این مرکز ارایه میشود .

ارتودنسی دندان :

پیشرفته ترین روشهای ارتودنسی دندان توسط دندانپزشکان زیبایی این مرکز ارایه میشود.

انواع روش های جراحی های پیشرفته زیبایی لثه ، ایمپلنت دندان و… نیز جهت ایجاد لبخند زیبا در این مرکز ارایه میشود.

بهترین دندانپزشک زیبایی کسی است که بتواند آرامش را برای بیمار در حین درمان فراهم نماید و از تکنیک های دندانپزشکی آرامش بخش نیز به بهترین نحو استفاده نماید . کاهش اضطراب بیمار هدف این تکنیک ها است .

error: Content is protected !!